Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Ücretsiz Kargo Kripto Algı Yönetimi Birinci Dünya Savaşı İstihbarat Örgütleri

Hakkımızdaa

2008 yılının başlarında, “Şifresiz Bilgi” sloganıyla yayın sektörüne adım  atan kuruluşumuz, kaliteli ve seviyeli yayıncılık anlayışıyla kısa zamanda kulvarında önemli bir yere gelmiştir. Yayınevimizin alt yapısını oluşturan tecrübeli kadro sayesinde, kısa süre içerisinde, ağırlıklı olarak ülke ve dünya gündemine ışık tutan, geçmiş ve gelecek arasında köprüler kurabilen birçok araştırma-inceleme kitabı yayınlamış ve hitap ettiği önemli bir okur kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Yayın hayatına başladığımız günden bugüne kamuoyunun beğenisine sunduğumuz hiçbir eserimizde bilimsellikten asla vazgeçilmediği gibi milletimizin kültürel ve ahlaki değerlerinden de asla ödün verilmemiştir.

Yayınevimiz, yayınlamış olduğumuz siyasi inceleme kitapları ile sadece tek bir politik kesimin değil, farklı politik düşünce sahiplerinin de beğenisi kazanmayı başarmıştır. Diğer yandan Türk halkının kökenleriyle ilgili araştırma kitaplarımız da birçok insanımızın aklında oluşan sorulara cevap bulmasını sağlamıştır.

Artık bir ülke vizyonu haline gelen ve yayınevimizin 15. kuruluş yılını kutlayacağı 2023 yılında, yayın sektöründe kendi tarzında otorite olmayı hedefleyen yayınevimiz, yayınladığı kendine özgü eserlerle,  ülkemiz insanının sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmayı temel amacı olarak görmektedir. Bu nedenle yeni yayın dönemlerinde de  farklı ve ilgi çekici konu başlıklarıyla değerli okurlarımıza şifresiz bilgi sunmaya devam edeceğiz.